O Firmie

Firma PPH EMPOL Michał Podskarbi powstała jako przedsiębiorstwo handlowe, natomiast od 1992 zajmuje się produkcją albumów fotograficznych.

Regularne i trafione inwestycje w rozwój działalności, dały możliwość poprawienia jakości albumów, oraz zwiększenia produkcji. Od 2000 roku poszerzylismy nasz asortyment o passepartout. Wyposażenie firmy w nowoczesne narzędzia, pozwala nam na produkcję ramek w dowolnych kształtach i rozmiarach.

W 2002 roku, rozpoczęliśmy produkcję albumów szytych. W tym samym roku zostaliśmy nagrodzeni I miejscem na Międzynarodwoym Targach POLFOTO w Międzyzdrojach. W 2003 roku zostaliśmy uhonorowani dyplomem Międzynarodowych Targów Poznańskich, za całokształt oferty.

W okresie od lipca 2004 do września 2010 roku, działaliśmy w systemie zarządzania jakością ISO 9001-2000 pod numerem rejerstracyjnym 71 100 E 323, certyfikowany TÜV CERT.


W latach 2004 i 2006 otrzymaliśmy wyróżnienia w konkursie OBSESJA PAPIERU firmy Cezex. 

Rok 2006 obfitował w sukcesy naszego przedsiębiorstwa. 22 czerwca zdobyliśmy ZŁOTĄ STATUETKĘ w kategorii Małych Firm w konkursie "Wielka Mała Firma" w województwie wielkopolskim. 14 listopada 2006 roku odebraliśmy PLATYNOWĄ STATUETKĘ za zwycięstwo w Edycji Ogólnopolskiej konkursu "Wielka Mała Firma". W tym samym roku otrzymaliśmy jeszcze certyfikat potwierdzający nadanie firmie EMPOL numeru 36-739-7507 w międzynarodowej bazie danych D&B.


Każdego roku bierzemy udział w Międzynarodowych Targach Łódzkich FILM VIDEO FOTO. Wspieramy też finansowo i podarunkowo różnego rodzaju organizacje.

Świetnie znamy potrzeby naszych klientów, dlatego nieustannie poszerzamy i rozwijamy oferowany asortyment. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu gwarantujemy najwyższą jakość naszych produktów. Przy produkcji wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości materiały, co zapewnia naszym klientom możliwość długotrwałego użytkowania naszych wyrobów.

Sprzedaż naszych produktów prowadzimy zarówno w kraju jak i za granicą.

Naszym nadrzędnym celem jest utrzymanie wiodącej pozycji na rynku producentów albumów i passepartout.


Wzorniki
Wzory okładek
Aktualności